طبیب فام

ماساژ درمانی

اهمیّت ماساژ در طب سنتی

ماساژ طب سنتی شامل انجام تکنیک های تخصصی در بافت نرم بدن است. تکنیک های ماساژ معمولاً با دست، انگشت،آرنج، زانو، ساعد، پا یا وسیله ای مخصوص انجام می شود. ماساژ درمانی به منظور درمان استرس بدن یا انواع درد ها توصیه می شود. تکنیک های ماساژ شامل ورز دادن، غلتیدن و فشار دادن  پوست و عضلات است.

انواع مختلفی از ماساژ وجود دارد، که هر کدام ریشه ها و اهداف متفاوت دارند. ماساژ باعت  تسکین دهنده عضلات، افزایش سطح انرژی، بهبود وضعیت جسمی و … می شود. یک ماساژ کامل می تواند بر کل استخوان ها، ماهیچه ها، قلب، پوست، تنفس، هضم و سلامت روان شخص تأثیر مثبت داشته باشد. برای یک ماساژ حرفه و تجهیزاتی مانند یک میز ماساژ، صندلی ماساژ و یا تشک ماساژ، لوسیون، سنگ ماساژ و … لازم است. از جمله حرفه ای ترین ماساژ ها می توان به ماساژ آب گرم و ماساژ سنگ داغ اشاره کرد.

ماساژ درمانی در درمان انواع بیماری ها بسیار مؤثر است و می تواند باعث افزایش سلامت عاطفی و جسمی شخص شود. همان طور که قبلا گفته شد افراد از ماساژ برای اهداف مختلف بهداشتی از جمله تسکین درد، توانبخشی آسیب های ورزشی، کاهش استرس، افزایش آرامش، رفع اضطراب و افسردگی و کمک به سلامتی عمومی بدن استفاده می کنند.

هزینه هر جلسه ماساژ درمانی بسته به نوع ماساژ بین 200 الی 300 هزار تومان می باشد.

مزایای ماساژ درمانی

آسان و بدون درد
پاسخگویی سریع
مقرون به صرفه
تشخیص فقط از طریق مشاهده
درصد موفقیت بالا

چگونه برای جلسه ماساژ درمانی وقت بگیرم؟

جهت شرکت در جلسات ماساژ درمانی در مجموعه ی طبیب فام، کافیست از طریق لینک زیر نسبت به تکمیل فرم درخواست اقدام نمایید تا همکاران ما در اولین فرصت جهت هماهنگی و نوبت دهی با شما تماس حاصل فرمایند.

چرا مرکز طب سنتی طبیب فام؟

خانم دکتر صمیمی فام، علاوه بر درمان از طریق ماساژ درمانی به آموزش ماساژ درمانی در دوره های حضوری و یا آنلاین میپردازند.آموزش ماساژ درمانی از مبتدی تا پیشرفته، همراه با جزوه ای متشکل از برترین کتاب ها در زمینه طب سنتی، با آموزشی گام به گام انجام میشود و کلاس ها شامل پرسش و پاسخ و رفع اشکلات میباشد.

در آموزش ماساژ درمانی، به تدریس انواع ماساژ و روش های اصولی آن ها میپردازند و یاد میگیرند که این ماساژ ها برای چه بیماری واختلالاتی به کار میرود.دانشجو بعد از طی این دوره میتواند به بهترین نحو و اصولی ترین روش ها، به ماساژ درمانی بپردازد.

خروج از نسخه موبایل