طبیب فام

زالو درمانی

چرا زالو درمانی؟

زالو درمانی یکی از مهم ترین روش های درمانی جراحی است که برای تخلیه موضعی مورد استفاده قرار می گیرد. این روش جراحی، به عنوان یکی از سیستم های پزشکی یونانی_عربی شناخته می شود. مدت طولانی است که پزشکان یونانی و عرب در مدیریت و درمان بیماری های اسکلتی، عضلانی، اختلالات قاعدگی، زایمان، بیماری های مزمن پوستی، بیماری های ترومبوآمبولیک، واریس و تورم، از زالو درمانی استفاده می کنند.

طبق آموزه Unani، اثر بخشی زالو درمانی به فعالیت های ضد درد و برطرف کننده درد منتسب است. اما از دیدگاه مدرن ، بزاق زالو حاوی 100 ماده بیولوژیکی فعال دارویی مانند هیرودین، ​​هیالورونیداز، وازودیلاتور، بی حسی، ضد باکتری، فیبریناز، کلاژناز و … است. این مواد هنگام مکیدن خون به بدن انسان تزریق می شوند که می تواند برای بدن مضر باشد. زالو های مخصوص زالو درمانی دارای سه فک با دندان های ردیف و ریز هستند. زالو ها پوست فرد را با دندان های خود سوراخ می کنند و ماده ضد انعقاد خون را از طریق بزاق وارد می کنند، به مدت 20 تا 45 دقیقه زمان لازم است تا زالو ها بتوانند از شخصی که تحت درمان است، خون استخراج کنند.

از زالو درمانی می توان برای درمان بیمار های دیابتی، افرادی که تحت عمل جراحی زیبایی بودند و افراد مبتلا به مشکل قلبی، استفاده کرد.

زالو درمانی چقدر هزینه دارد؟ هزینه زالو درمانی بر اساس تعداد زالوهای مورد استفاده محاسبه می شود. در حال حاضر قیمت هر زالو 45 هزار تومان است.

مزایای زالو درمانی

آسان و بدون درد
پاسخگویی سریع
مقرون به صرفه
تشخیص فقط از طریق مشاهده
درصد موفقیت بالا

چگونه برای شرکت در جلسات زالو درمانی اقدام کنم؟

جهت شرکت در جلسات زالو درمانی در مجموعه ی طبیب فام، کافیست از طریق لینک زیر نسبت به تکمیل فرم درخواست اقدام نمایید تا همکاران ما در اولین فرصت جهت هماهنگی و نوبت دهی با شما تماس حاصل فرمایند.

چرا مرکز طب سنتی طبیب فام؟

تمامی معاینات مزاج شناسی زیر نظر سرکار خانم دکتر وحیده صمیمی فام، متخصص طب سنتی از دانشگاه INTI مالزی انجام می شوند. به یاد داشته باشید که تشخیص دقیق مزاج مهم ترین قدم برای تعیین سبک زندگی افراد است. همکاران ما در این مجموعه ضمن تشخیص مزاج مراجعین محترم، بهترین رژیم های غذایی و برنامه ی روتین روزانه را به ایشان مشاوره می دهند.

خروج از نسخه موبایل