طبیب فام

عنبیه شناسی

عنبیه شناسی چیست؟

از گذشته دور، همواره از علم عنبیه شناسی یا ایریدولوژی، با عنوان  “پنجره روح” یاد می شد. اما هم چنان تعداد کمی از مردم علم عنبیه شناسی را می شناسند و به آن ایمان دارند. تجزیه و تحلیل دقیق از ساختار عنبیه و رنگدانه های آن، اطلاعاتی را در مورد فرد به پزشک ایریدولوژی می دهد که یافتن آن اطلاعات، از طریق روش های دیگر دشوار است،این اطلاعات به قدری با ارزش است که Iridology سزاوار تبدیل شدن به ابزاری جهت ارزیابی گسترده در هر دو زمینه سلامت جسمی و روانی است. عوامل زیادی وجود دارد که بر سلامتی و شخصیت انسان تأثیر می گذارد. بسیاری از این عوامل در عنبیه منعکس می شوند. اگر فرد از نزدیک به چشمان خود در یک آینه نگاه کند، متوجه می شود که عنبیه ها نیز مانند اثر انگشت، اثر زبان و صورت، مختلف بوده و هیچ کدام دقیقاً شبیه دیگری نیستند. در واقع طب سنتی، دقیقا از عضو هایی از بدن که شبیه یکدیگر نیستند، با عنوان علوم مختلفی نظیر عنبیه شناسی، چهره شناسی، زبان شناسی و … اقدام به درمان بیماران کرده است.

پزشک عنبیه شناس از طریق عنبیه شناسی، می تواند با ارزیابی سیستم های مختلف بدن، از شرایط گذشته، حال و شرایط بالقوه سلامت آینده خود، آگاهی کسب کند. همچنین می تواند تمایلات ارثی شخصی که توسط تجمع سمی در قسمتهای مختلف بدن، ایجاد می شود را بیان کند. به عبارت دیگر، عنبیه شناسی روشی است که به وسیله آن پزشک یا ایریدولوژیست می تواند از علائم یا نشانه های موجود در عنبیه، وضعیت رفلکس ارگان ها و سیستم های مختلف بدن را بیان کند. این علائم نشانگر تصویری دقیق از تمامیت بدن است.

هزینه ی هر جلسه عنبیه شناسی توسط سرکار خانم دکتر صمیمی فام، مبلغ 50 هزار تومان می باشد.

مزایای عنبیه شناسی

آسان و بدون درد
پاسخگویی سریع
مقرون به صرفه
تشخیص فقط از طریق مشاهده
درصد موفقیت بالا

چگونه برای شرکت در جلسات عنبیه شناسی اقدام کنم؟

جهت شرکت در جلسات عنبیه شناسی و معاینه در مجموعه ی طبیب فام، کافیست از طریق لینک زیر نسبت به تکمیل فرم درخواست اقدام نمایید تا همکاران ما در اولین فرصت جهت هماهنگی و نوبت دهی با شما تماس حاصل فرمایند.

چرا مرکز طب سنتی طبیب فام؟

تمامی معاینات عنبیه شناسی زیر نظر سرکار خانم دکتر وحیده صمیمی فام، متخصص طب سنتی از دانشگاه INTI مالزی انجام می شوند. مجموعه طبیب فام با بهره مندی از بروزترین تجهیزات آیروسکوپی، معاینات عنبیه را با بهترین کیفیت و بالاترین دقت ممکن انجام می دهد.

خروج از نسخه موبایل