طبیب فام

فصد دست و پا

فصد چیست؟

فصد یک استفراغ کلی است که در آن اخلاط چهار گانه دم، صفرا، بلغم و سودا به طریقه گشودن متوسط عروق، در اثر نیشتر، خارج می شوند. فصد برتری خاصی نسبت به سایر استفراغات دارد چرا که امری اختیاری بوده و در هر زمان و از هر رگ یا عضو خاص و به هر مقدار که لازم باشد، می توان خارج نمود.
-چه کسانی شایسته فصد هستند؟
افراد دموی که کثرت خون در آنها عوارضی چون سنگینی بدن، سنگینی سر، خواب آلودگی و خمیازه، کسالت، خونریزی لثه و بینی می دهد، فصد برایشان واجب و ضروری است. همچنین افرادی که کیفیت خون در آنها تغییر کرده، یا با نضج و یا بدون نضج، به صلاحدید طبیب شایسته فصد هستند.
فصد از راهکارهای درمانی جهت غلظت خون،فشار خون بالا، فشار بالا در سر و چشم ها، بی خوابی و بدخوابی، وسواس ها و… است. فصد حتما باید توسط فرد متخصص انجام شود.
-آیا فصد عوارض دارد؟
در همه افراد نباید فصد انجام داد، چرا که ممکن است دچار کم خونی شوند و یا در زنان باردار و در خانمها در دوران قاعدگی ممنوع است.
-فصد بهتر است یا خون دادن؟
مکانیزم این دو متفاوت است. اهدای خون عملی بسیار انسان دوستانه است اما جهت درمان غلظت خون، فصد مناسب است.

فصد چه مقدار هزینه دارد؟
فصد دست 100 هزار تومان و فصد پا 150 هزار تومان هزینه دارد.

مزایای فصد

آسان و بدون درد
پاسخگویی سریع
مقرون به صرفه
تشخیص فقط از طریق مشاهده
درصد موفقیت بالا

چگونه برای انجام عمل فصد اقدام کنم؟

جهت انجام عمل فصد در مجموعه ی طبیب فام، کافیست از طریق لینک زیر نسبت به تکمیل فرم درخواست اقدام نمایید تا همکاران ما در اولین فرصت جهت هماهنگی و نوبت دهی با شما تماس حاصل فرمایند.

چرا مرکز طب سنتی طبیب فام؟

تمامی اعمال فصد، بادکش درمانی و حجامت در مرکز طب سنتی طبیب فام توسط سرکار خانم دکتر صمیمی فام صورت می گیرند. به یاد داشته باشید که انجام فصد باید توسط افراد متخصص و در محیط های ایمن با رعایت تمام موارد بهداشتی انجام پذیرد.

خروج از نسخه موبایل