طبیب فام

طب سوزنی

طب سوزنی از کجا آمده است؟

طب سوزنی از جمله شاخه های طب سنتی است، در این سبک از طب سنتی پزشک سوزن های بسیار نازک و استریلی را در نقاط مشخص بدن به منظور درمان قرار می دهد. طب سنتی چینی بر این عقیده است که که طب سوزنی روشی برای متعادل کردن جریان انرژی یا نیروی زندگی می باشد. آن ها نقاط خاصی از بدن را به منظور تعادل انرژی می شناسند. در مقابل بسیاری از پزشکان طب سنتی اروپایی از طب سوزنی را در نقاطی مانند ناحیه اعصاب، بافت همبند و ماهیچه ها به منظور مسکن طبیعی استفاده می کنند.

هر پزشک طب سنتی که طب سوزنی انجام می دهد. دارای یک سبک منحصر به فرد در طب سوزنی است، که معمولا از سبک طب سوزنی سرقی و غربی پیروی می کند. در هنگام طب سوزنی پزشک رنگ صورت، نبض بیمار، رنگ زبان و … را مورد بررسی قرار می دهد. ارزیابی اولیه و شرح حال بیمار و آگاهی سبک زندگی او ممکن است 60 دقیقه طول بکشد. اما پس از جلسه اول، وابسته به تشخیص پزشک معمولا دو جلسه در هفته به مدت زمان 30 دقیقه بیمار طب سوزنی انجام می دهد.

مهم ترین نقطه عطف در تاریخ طب سوزنی در دوره امپراطور هوانگ دی رخ داده است. در پی گفتگوی بین هوانگ دی و پزشک وی کی چی، آن دو درباره کل طیف علم پزشکی چین بحث کردند و این گفت و گو به عنوان یک متن یادبود باقی می ماند. طب سوزنی در طی چند نسل بعد توسعه یافت و به تدریج به یکی از روش های درمانی استاندارد مورد استفاده در چین تبدیل شد.

هر جلسه طب سوزنی بین 120 الی 150 هزار تومان هزینه دارد.

مزایای طب سوزنی

آسان و بدون درد
پاسخگویی سریع
مقرون به صرفه
تشخیص فقط از طریق مشاهده
درصد موفقیت بالا

چگونه برای شرکت در جلسات طب سوزنی اقدام کنم؟

جهت شرکت در جلسات طب سوزنی در مجموعه ی طبیب فام، کافیست از طریق لینک زیر نسبت به تکمیل فرم درخواست اقدام نمایید تا همکاران ما در اولین فرصت جهت هماهنگی و نوبت دهی با شما تماس حاصل فرمایند.

چرا مرکز طب سنتی طبیب فام؟

تمامی معالجات طب سوزنی زیر نظر سرکار خانم دکتر وحیده صمیمی فام، متخصص طب سنتی از دانشگاه INTI مالزی انجام می شوند. همچنین یادگیری طب سوزنی زیر نظرمستقیم متخصص، خانم دکتر صمیمی فام، از دوره ی مقدماتی تا پیشرفته در کلینیک ایشان واقع در منطقه ی پونک انجام میشود.برای اطلاعات بیشتر به کانال تلگرامی خانم دکتر صمیمی فام مراجعه نمایید.

خروج از نسخه موبایل